Laikykitės, medikai!

Laikykitės, medikai!

Kasdien į ligonines atvyksta daugybė galimai koronavirusą nešiojančių žmonių. Nebūtinai su etikete „korona“. Ir nebūtinai į tas ligonines, kurias valstybė pagal sąrašą aprūpino reikalingomis apsaugos priemonėmis. Atvyksta į visas, visoje šalyje.

Prasidėjus pandemijai mūsų medikai  dirbo be apsaugos priemonių, nes jų tiesiog neturėjo. Dirbo ir sulaukė infekcijos protrūkio. Todėl „Laisvės TV“ inicijavo lėšų rinkimo akciją, kurios metu visos surinktos lėšos skiriamos tik būtiniausioms medikų apsaugos priemonėms.

Vis dar kalbamės su ligoninėmis visoje Lietuvoje, renkame skaičius – ko ir kiek medikams trūksta ir operatyviai reaguojame pirkdami ir pristatydami priemones tiesiai medikams į rankas. Visus skaičius galite stebėti čia.

Labai dėkojame visiems, kurie prisidėjo aukodami pinigus, aukodami savo laiką ir net savo namie turimas apsaugos priemones tiems, kurie vis dar kaunasi už mus priešakinėse COVID-19 fronto linijose.

Priemonių poreikio registracija (ligoninėms)
Trūksta priemonių ligoninei kurioje dirbate? Priemonių poreikio registracijos formą rasite čia.

Parama priemonėmis
Jeigu turite daugiau respiratorių, nei Jums yra būtina – dovanokite juos tiems, kurie šiandien kaunasi pirmoje fronto linijoje. Paramos priemonėmis formą rasite čia.

Finansinė parama

2020-05-01 sustabdėme lėšų rinkimą. 
Per pusantro mėnesio Lietuvos medikams buvo paaukota neįtikėtina suma - beveik pustrečio milijono eurų! 
Didžiausius finansinius partnerius galite pamatyti čia.


Surinkta finansinė parama

Paskutinį kartą atnaujinta 2020.05.06 14:49

 2 471 085 €

Surinkta parama priemonėmis

Paskutinį kartą atnaujinta 2020.04.09 17:26

1516 vnt. medicininių kaukių 

1734 vnt. respiratorių 

42 204 vnt. kitų apsaugos priemonių